Цел Инстаграм ѝ се смее на Бритни за фотографијата со прстите на нозете

Текстот во рубриката Стигнавме на дното е преземен без интервенции од порталот Плус инфо. Славната пејачка Бритни Спирс се присетила на неодамнешниот одмор на рајскиот остров Туркс, каде што „побегнала“ од своите проблеми, а секако фотографијата би била речиси идилична да не бил детаљот кој, како што велат корисниците на Инстаграм, расипал сè. Бритни ја […]

Преубавата српска манекенка скокнала од мост, паднала во врела вода па ѝ отпаднала косата- денес живее луксузен живот

Текстот во рубриката Стигнавме на дното е преземен без интервенции од порталот Курир. Манекенката Јована Швоња важи за една од најубавите Србинки и живее на висока нога. Сега е мажена за популарниот фудбалер Филип Ѓорѓевиќ, но нејзиниот живот не поминал без инциденти. Во 2010 година медиумите пишувале дека манекенката се обидела да си го одземе […]

Видео: Кој ја гризна Лила за зад..от?

Текстот во рубриката Стигнавме на дното е преземен без интервенции од порталот За се. Атрактивната ТВ водителка Лила Филиповска, Сергеј Варошлија и Боки 13-ка решија дел од летниот одмор да го поминат заедно во Грција. Очигледно екипата  убаво се забавува, а доказ за тоа е видеото објавено на Инстаграм профилот на Боки 13 на која […]

На сите Господ да ни е на помош! Во Европа доаѓа смртоносен топлотен бран! Германците ќе се гушат од жештини, на Балканот ќе биде

Текстот во рубриката Стигнавме на дното е преземен без интервенции од порталот Вечер. Температурите во Германија би можеле да ги надминат јунските рекорди кои се регисртрани уште во 1947 година. Во Европа доаѓа екстремно топлотен бран кој може да го руши рекордот во јуни. Екстремните температури ќе ја погодат западна Европа, а Балканот ќе помине […]

Меркел ја фатија клетвите од Македонија- таа е тешко болна !

Текстот во рубриката Стигнавме на дното е преземен без интервенции од порталот Магазин. Вчера Германската канцеларка, Ангела Меркел, беше во центарот на вниманието, бидејќи додека го дочекуваше украинскиот претседател Владимир Зеленски, почна неконтролирано да се тресе, и не се чувствуваше баш најдобро. екако медиумите веднаш почнаа да шпекулираат дека Меркел е тешко болна, иако таа изјави дека […]

Што значи кога дел од телото ви затреперува или почнува да ве чеша

Текстот во рубриката Стигнавме на дното е преземен без интервенции од порталот Lady.mk. Во народот се раширени многу верувања за тоа што значи кога ќе ви затрепери одреден дел од телото. Голем број секојдневни појави луѓето во старите времиња ги поврзуваа со предвидувања за иднина, а тие „теории“ и ден денес може да ги чуеме […]

Што треба да направите за да имате секс секоја вечер

Текстот во рубриката Стигнавме на дното е преземен без интервенции од порталот Exclusive. Ако вашиот сексуален живот премина во рутина, а ниту еден совет не ви помага, време е да промените нешто. Ова се само неколку предлози кои мора да ги пробате уште вечер, а сигурно делуваат. Пијте повеќе вода Каква врска имаат 8-те чаши […]

Доаѓа судниот час: Земјата ќе биде погодена од мега катастрофа, еве кога се очекува големиот удар

Текстот во рубриката Стигнавме на дното е преземен без интервенции од порталот Пулс 24. „Големата катастрофа, која што ќе ја предизвикаат ураганите Катерина и Мајкл, ќе се случи – можеби утре, можеби за неколку децении, напишал Бафет во годишното писмо до акционерите на компанијата „Беркшир Хадавеј“ од Омаха. Според неговите зборови таа катастрофа може да […]

Невозможна мисија: Теа Трајковска среде концертот на Стинг остана заглавена во ве-це, а како се извлече ќе останете во шок!

Текстот во рубриката Стигнавме на дното е преземен без интервенции од порталот Вистина. фото:инсатграм/театрајковска Младата пејачка Теа Трајковска вчеравечер беше меѓу публиката на Градскиот стадион во Скопје на концертот на светски популарниот музичар Стинг. Откако го најде своето месето на трибините и се смести за да ужива во музичкиот стектакл, природата ја повика, па мораше […]