На дното

Што ни препорачува Универзумот денес: Важна порака за 19 Декември 2019 година

Текстот во рубриката Стигнавме на дното е преземен без интервенции од порталот Среќа. Порака на универзумот за 19 Декември 2019 година – добриот период само што започнува… Универзумот денес порачува: Убавината на животот е што секој ден имаме шанса...

На дното

Дипломираше Вељко на Цеца

Текстот во рубриката Стигнавме на дното е преземен без интервенции од порталот Репортер. Дипломираше Вељко, синот на српската пејачка Цеца Ражнатовиќ. Вељко, кој неодамна се ожени со својата девојка Богдана, дипломираше на Факултетот за менаџмент и економија во Бања...

На дното

Пророштво кое ја заледува крвта во вените: Што предвидела баба Ванѓа за 2020-та година?

Текстот во рубриката Стигнавме на дното е преземен без интервенции од порталот Курир. Познатата бугарска слепа пророчица, Вангелија Димитрова Гуштерова, попозната како баба Ванѓа починала во 1996-та година, а тоа што го предвидела за животот нè тера малку да...

На дното

Шокантно: Азра, босанската пророчица тврди дека Аркан е жив и Цеца го издржува

Текстот во рубриката Стигнавме на дното е преземен без интервенции од порталот Галама. Босанската пророчица Азра Муратовиќ сите ја знаат како жената со лажиците. Нејзината моќ да гледа „на лажици“ некои ги засмејува, а некои се наежуваат од тоа....

На дното

Македонскиот пејач позираше гол во запенета када

Текстот во рубриката Стигнавме на дното е преземен без интервенции од порталот За сè. Македонскиот учесник и победник во Ѕвездите на Гранд, се фотографираше во „запенета“ када. Македонскиот пејач се пофали со мускулите. Погледнете го:

На дното

Ќе ви падне вилицата кога ќе видите како изгледа свекрвата Цеца- Анастасија игра оро, Вељко фрла евра на музиката

Текстот во рубриката Стигнавме на дното е преземен без интервенции од порталот Пулс 24. Во Белград започна свадбата на деценијата, а сватовите во овие моменти се упатија и кон Титл по невестата. Од рано утрово во домот на Цеца...

На дното

Поради оваа фотографија стара 120 години луѓето се во бунило: „Грета е патник низ времето и дојде да нè предупреди“

Текстот во рубриката Стигнавме на дното е преземен без интервенции од порталот Точка. Еколошката активистка Грета Тунберг (16) е патник низ времето, убедени се некои корисници на социјалните мрежи кој споменатиот заклучок го извлекле од оваа фотографија која е...

На дното

Шок! Анастасија донела конечна одлука! Решила што ќе облече за венчањето на Вељко! Никој не верува

Текстот во рубриката Стигнавме на дното е преземен без интервенции од порталот Вечер. Вељко Ражнатовиќ и неговата бремена вереница Богдана Родиќ за пет дена ќе се заколнат еден на друг на вечна љубов. Цермонијата на венчавањето ќе се оджи...

На дното

Клучевите ви останаа заклучени во автомобилот: Еве што треба да направите

Текстот во рубриката Стигнавме на дното е преземен без интервенции од порталот Делчево денес. Ова на многумина од нас им се случило. Доколку сте ги заборавиле клучевите на далечинско отклучување, лесно ќе го решите проблемот. Секако, доколку имате резервен...

На дното

Додека другите ручаат или пијат кафе, јас во текот на паузата од работа мастурбирам“

Текстот во рубриката Стигнавме на дното е преземен без интервенции од порталот Шило магазин. „Додека моите колеги јадат или пак 10 минути чекаат ред за да земат кафе од Старбакс, јас се допирам. Доколку е време за ручек јас...